Sallai I.
Kedves VATES Csapat!
Nagyon szeretem az "ÉLTEM" pólómat. Eredetileg nem ezt akartam rendelni. A kedvenc idézetem az "AZÚR" pólótokon van, csak az sajnos férfi fazonban nincsen. Van ennek valami oka? Én nagyon szívesen rendelnék olyat, ha lenne rá lehetőség. Légyszi csináljatok!!! :)
Köszi!
Üdv,
Imre





















