Vates Reviews

Vates ReviewsSee store reviews

Sallai I.
Kedves VATES Csapat! Nagyon szeretem az "ÉLTEM" pólómat. Eredetileg nem ezt akartam rendelni. A kedvenc idézetem az "AZÚR" pólótokon van, csak az sajnos férfi fazonban nincsen. Van ennek valami oka? Én nagyon szívesen rendelnék olyat, ha lenne rá lehetőség. Légyszi csináljatok!!! :) Köszi! Üdv, Imre
ÉLTEM PÓLÓ
Customer photo review of KAFKA ORGANIKUS PÓLÓ+3
Rita A.
Jó anyagú, kényelmes termék :)
KAFKA ORGANIKUS PÓLÓ
Alíz B.
A karácsonyi ünnepek miatt nagyon lassan érkezett meg és sajnos egy hibás terméket kaptam. Viszont a fantasztikus ügyintézésnek hála még szinte aznap feladtak egy újat, ami aztán megjött és hát gyönyörű, nagyon jó anyagból van, rugalmas, könnyű levenni-feltenni a telefonra, így a telefon hatuljában lehet pénzt, személyit is tartani. Abszolút egyedi termék! Nagyon örülök,h rátaláltam a honlapra!❤
Jókívánság Telefontok
Barbara Ö.
L-es Mystery Boxot rendeltem, nagyon izgultam, hogy mit kapok, de nem bántam meg. Csupa Fodor Ákos cuccot kaptam és imádom. A pulcsit, a pólót és a bevásárlótáskát is! Jó lesz úgy dolgozni, hogy Fodor Ákos idézetes pulcsiban iszom az életmentő kávét a "Legyen erőd"-ös bögrémből. ;) Köszönöm! 😍
’NEM TUDHATOM’ MYSTERY BOX
Customer photo review of FOCI MACI PRÉMIUM PÓLÓ
Anna S.
Szeretném/ez az értékelésem/ Sajnos nem a méret szerinti. Két polot vásároltam, a Vuk méretszerinti.A másik,Focimaci kb 4 cm el szűkebb. Nem tudom használni. Cserélni szeretném.Remélem van a jó méretből is Focimaci polo.Ha nincsen, XL méretü Kockásfülü zsebnyul is tetszik,az is megfelel ha jó méretü. A részleteket telefonon pontositjuk. 0040722369104. Anna
FOCI MACI PRÉMIUM PÓLÓ
Norbert P.
Pilinszky a valaha élt legnagyobb rocksztár, köszi, hogy ezt ti is így gondoljátok. Szép nyomat, szép grafika, tényleg mondanivalót hordozó idézet. Ez így kerek. Ez nem egy póló, ez hitvallás.
PILINSZKY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Éva H.
Kedves Vates! Nem magamnak vettem a cuccot, hanem gyerekeimnek, kérésükre. Nagy vers rajongók vagyunk, ezért szeretjük a cuccot. Örülök, hogy mások is élvezik, értékelik a verseket, ezt a magyar kincset.
ARS POETICA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer video review of THE CREATION OF CAT BÖGRE
Katalin M.
😍
THE CREATION OF CAT BÖGRE
Zoltán N.
A póló finom anyagú, szép szabású. Ajándékba vettem, nem tudom, hogyan néznék ki benne. Látom, hogy Önök szerint jól. A szállítás gyorsasága, a csomagolás dicséretes. Remélem, nem kell a másik pólóról ugyanezt leírnom, mert ugyanezt tudnám mondani. Több időm erre nincs, elnézést kérek. Üdvözlettel.
SZABÓ MAGDA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Kinga M.
Nagyon tetszik a póló, kellemes anyaga van, kellemes viselni, elég hosszú is. A minta és a szín pedig pont ugyanolyan, mint a képeken. 😊😍 Csak azt sajnálom, hogy a Gombóc Artúros és Pom Pomos pólókból elfogyott az S-es
KOCKÁSFÜLŰ HŐS MENTAZÖLD PRÉMIUM PÓLÓ
Horváth B.
Nagyon tetszik! Az előző tokom februárban lesz 2 éves, csak kicsit kezdett el kopni. Minden alkalommal meg is védte a telefonomat. Azt sajnálom, hogy nem lehet egyedi mintát kérni, mert az alap tok nagyon jó minőségű.
Hieronymus Bosch Telefontok
Rozália Á.
Már a második Vateses pulcsim, és most pontosan olyan, amit ígértek! Nagyon kellemes viselni, belül puha és meleg. A színe és a mintája is épp olyan, mint a képeken. Mindenkinek ajánlani tudom!
GOMBÓC ARTÚR HÍMZETT KÉK PRÉMIUM PULÓVER
Ildikó K.
Nagyon nagyon gyors kiszállítás, probléma megoldásban rendkívül rugalmas, e-mail válasz azonnali! A pulcsit ajándékba vettem, az illető imádja! Nekem egy másfél éves kockásfülüm van, olyan mint újkorában, pedig nagyon sokat hordom.
HÁTSÓ MINTÁS BÉZS HÍMZETT FRAKK PRÉMIUM PULÓVER
Róbert V.
A tavalyi naptár nagyon tetszett, de az ideit nem olvastam végig ahogy a tavalyit sem pont ez a jó hogy minden hónapra van valami idézet így minden hónapot várok ☺️
VATES 2023 FALINAPTÁR
Customer photo review of Kosztolányi Telefontok
Emese L.
Imádom!
Kosztolányi Telefontok
Customer photo review of TŰZ CSIHOLÓJA PÓLÓ
Jasinka N.
Nagyon várjuk már a holnapi csomagot is, kislányom egy rajongó! Nagyon szuper!
TŰZ CSIHOLÓJA PÓLÓ
Customer photo review of Örkény Telefontok
Sándor B.
Tökéletes 😍
Örkény Telefontok
Fruzsina P.
Sajnos az S- es kicsi lett pedig ez a méretem. Gondoltam nem cserelem majd kinyúlik kicsit biztos. De kimostam mar tobbszor es ugy látom túl jó az anyaga ez tuti nem fog kinyúlni 😋🥰
REVOLUTION BLACK PÓLÓ
Customer photo review of Amik lehetnénk póló | Vates Classics
Bernadett K.
Nagyon jó az anyaga, imádom
Amik lehetnénk póló | Vates Classics
Customer photo review of IKONIK | HURKAKOLBÁSZ oversized prémium póló
Bernadett K.
Nagyon jó az anyaga, imádom
IKONIK | HURKAKOLBÁSZ oversized prémium póló
Turzai G.
Szerintem zseniális. Nagyon tetszik a letisztult design, egyszerűen jól esik a szememnek ránézni. Egyedül azt szeretném kiemelni, hogy szerintem egy picivel nagyobb betűkkel is megmaradna ugyanez a kellemes vizuális élmény, mégis messzebbről is jól látható lenne a szöveg, mind a bögréken mind a pólókon. De hátha életem szerelme azért környékez majd meg, mert nem tudja elolvasni, mi van rám írva ;)
HÁZASSÁGI EMLÉK-MŰ BÖGRE
Gyöngyi S.
Imádom, és sikere van! 😉😍✌ A gumit kicseréltem, mert nekem praktikusabb, ha nyakba akasztható. De ez tényleg egyénenként változó. A levelet is imádom. Jók vagytok! ✌ Sok sikert az új évre is! 🤞
I’m In Love With The Choco maszk
Csipkefa Gyermekkönyvtár J.
Nagyon jó a minősége! A méret az átlagosnál szerintem kisebb. Én 182 cm magas vagyok és épp csak a derekamig ér a pulcsi. Ha kicsit hosszabb lenne még tökéletesebb lenne :)
HÁTSÓ MINTÁS KÉK HÍMZETT VÍZIPÓK PRÉMIUM PULÓVER
Gyöngyi S.
Imádom, és sikere van! 😉😍✌ A gumit kicseréltem, mert nekem praktikusabb, ha nyakba akasztható. De ez tényleg egyénenként változó. A levelet is imádom. Jók vagytok! ✌ Sok sikert az új évre is! 🤞
Pom Pom maszk
Customer photo review of Rózsád telefontok | Vates X A Kis Herceg
Miriam D.
Tökéletes
Rózsád telefontok | Vates X A Kis Herceg
Zénó B.
A termék minősége - mint materiálisan, mint eszmeileg - makulátlan, a koncepció csúcsszuper, az emailes kommunikáció módja pedig egészen szimpatikussá teszi az egész felületet, ami egy olyan platform esetén mint a Gmail szerintem mindenképp kiemelendő. :D Köszi mindent, csak így tovább! <3
Felhajtóerő: Vates-Jelenkor versantológia
Máté D.
A könyv, amit rendeltem igényes szép a nyomtatása, és a "dizájn" is koherens a tartalomhoz mérten. A képek alapján kemény borítósnak tűnt, így amikor puha kötésben kaptam meg, picit meglepődtem. Azonban értékéből így se veszít semmit! Esetleg legközelebb a leírásban meg lehetne említeni, hogy milyen a kötet fizikális megjelenése- ha meg volt jelölve bocsánat, lehet átsiklottam felette! :D
Felhajtóerő: Vates-Jelenkor versantológia
Customer photo review of META PÓLÓ | VATES X 6363
Csanád O.
Nagyon pacek az anyaga meg ugy minden fasza
META PÓLÓ | VATES X 6363
Customer photo review of KOCKÁSFÜLŰ "COMICS" ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tímea O.
Igazi kockásfülű nyúl fanoknak kihagyhatatlan, kényelmes, nagyon jól néz ki.
KOCKÁSFÜLŰ "COMICS" ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Fragonard: A Hinta Telefontok
Andi S.
Nagyon szép és rugalmas tok.
Fragonard: A Hinta Telefontok
Customer photo review of Jól csak a szívével póló | Vates X A Kis Herceg
Nóra Fanni S.
Nagyon imádom! Mindig a hozzá illő, Kis herceges medálommal veszem fel. Sok dícséretet kaptam🥰
Jól csak a szívével póló | Vates X A Kis Herceg
Customer photo review of SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Péterfi O.
Nagyon szép a design! Bő fazont szerettem volna, szóval M-es férfi pólót rendeltem. A valóságban viszont a minta inkább zöld (és nem türkizké)k. Illetve egy kézi mosást követően a varrás egy része kifoszlott.
SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of KOCKÁSFÜLŰ NYÚL SZÜRKE PRÉMIUM PULÓVER+1
Ecseri J.
A pulcsi igazán feltűnő darab! Minőség ötös! Megjelenés ötös!
KOCKÁSFÜLŰ NYÚL SZÜRKE PRÉMIUM PULÓVER
Customer photo review of Bátrak Voltak póló | Vates Classics
Bernadett K.
Nagyon jó az anyaga, imádom
Bátrak Voltak póló | Vates Classics
Customer photo review of Az Idő Igaz póló | Vates Classics
Bernadett K.
Nagyon jó az anyaga, imádom
Az Idő Igaz póló | Vates Classics
Customer photo review of FÁZOL VÁSZONTÁSKA+1
Ivett G.
a kiszállítás talán lehetne kicsit gyorsabb, de a termék egyszerűen gyönyörű, jó minőségű:)))
FÁZOL VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Beatrix M.
Szuper egyedi, szuper kényelmes. Szuper …. József Attila ❤️
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of ÉLTEM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Eszter S.
Nagyon kényelmes, puha anyag, öröm belebújni 😁❤️
ÉLTEM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Tilos! Telefontok
Gábor P.
Nem kellett rá sokat várni és pont olyan, amilyenre számítottam, köszönöm.:)
Tilos! Telefontok
Customer photo review of JÁTSZÓTÁRS ORGANIKUS PULÓVER
György Krisztián S.
Jó minőségű, nem annyira vastag, mint a kockásfülü nyúl féle pulcsi és annál szűkebb fazonú is. Nekem nagyon bejön! ;)
JÁTSZÓTÁRS ORGANIKUS PULÓVER
Vates ReviewsVisit store