Vates Reviews

Vates ReviewsSee store reviews

Customer photo review of IKONIK | MÁRVÁNYFEHÉR LÁNGOS oversized prémium póló
Dorián B.
Kényelmes anyag, jó minőség!
IKONIK | MÁRVÁNYFEHÉR LÁNGOS oversized prémium póló
Customer photo review of Klimt: A Csók Telefontok
Zsuzsanna G.
Nagyon jók a tapasztalataim! Gördülékeny ügyintézés, gyors szállítás és nagyon segítőkész ügyfélszolgálat. Mindenkinek bátran ajánlom!
Klimt: A Csók Telefontok
Customer photo review of FRAKK x ÁSÍTÓ INAS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Flóra S.
Imadom! Pont nekem talaltak ki! Koszi szepen! 🫶
FRAKK x ÁSÍTÓ INAS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Ilona M.
Sajnálom, nem tudok véleményt mondani. A fiamnak vettem karácsonyi ajándékként, ő nézte ki magának, de a Süsü miatt nekem is tetszik. Már majdnem 70éves vagyok, nem tudok bővebben nyilatkozni a termékről.
SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of HÍVJON FEL Telefontok | Vates x Simon Márton
Ditta S.
Minden szuper volt
HÍVJON FEL Telefontok | Vates x Simon Márton
Customer photo review of Idea Telefontok
Tímea O.
Nagyon jól passzol a telefonhoz, és mindenki megnézi milyen pazar tokom van😌
Idea Telefontok
Customer photo review of MOST KEZD SAKURA PRÉMIUM PÓLÓ |Vates x Simon Márton
Odett D.
Nagyon szeretem, kényelmes, jó az anyaga :)
MOST KEZD SAKURA PRÉMIUM PÓLÓ |Vates x Simon Márton
Customer photo review of AJÁNDÉK VERS A CSOMAGBAN
György Krisztián S.
Tényleg kis méretű, de jó minőségű fotópapírra van nyomtatva.
AJÁNDÉK VERS A CSOMAGBAN
Customer photo review of NEM ÉREK RÁ  PRÉMIUM PÓLÓ | Vates x Simon Márton
Pálma M.
Jó anyaga van, nagyon kényelmes.
NEM ÉREK RÁ PRÉMIUM PÓLÓ | Vates x Simon Márton
Customer photo review of FÁZOL TELEFONTOK
Lili R.
Imádom
FÁZOL TELEFONTOK
Customer photo review of Fragonard: A Hinta 100% Eco Telefontok
Szabó E.
Nagyon szeretem a vateses tokokat, jól bírják nagyon és gyönyörűek.
Fragonard: A Hinta 100% Eco Telefontok
Dóra N.
Olyan annyira király volna ez az Ady póló. De kérdem én, miért kellett a hátterét tele 'watesezni'. Hát mi közötök nektek Adyhoz?! Egy versrészlet méltóbb lett volna hozzá (pl. "Én voltam úr, a vers csak cifra szolga") Ennyire nem megy a 'bót', hogy a q...rva drága cuccaitokon nyomjátok magatoknak a reklámot? Az a póló az önfényezés alja.
ADY ENDRE ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of FRAKK X SIKOLY PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Viktória R.
Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Szép a kép, jó az anyaga a táskának. 10/10:)
FRAKK X SIKOLY PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of Boldogság Telefontok
György Krisztián S.
Nagyon szép, pomtosan illeszkedik a telefonra, de csúszós tapintása van a toknak, valamint a képernyőt, kamerákat nem védi, mivel egy síkban van velük (arra számítottam, hogy egy kis perem lesz körülöttük).
Boldogság Telefontok
Customer photo review of EZ ILYEN SZERELMES TELEFONTOK | Vates X Kemény Zsófi
Kovács A.
Nagyon jó minőségű, és nem mellesleg gyönyörű🩷
EZ ILYEN SZERELMES TELEFONTOK | Vates X Kemény Zsófi
Laura Sára M.
A barátomnak rendeltem karácsonyra, amikor megérkezett nagyon tetszett a póló anyaga, minősége, de féltem a méret miatt, azt hittem kicsi lesz. Vissza is akartam küldeni, de szerencsére pont jó lett rá, amikor felpróbálta. :)
DR. BUBÓ MÁTRIX ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tünde T.
Sziasztok! A fiamnak vettem a pólót karácsonyra, így majd az ő szemének a csillogásából fogom látni, hogy tetszik-e neki, de szerintem tutira fog.🙂 Vélemenyém a termékről: az anyaga nagyon kellemes tapintású a színe pont olyan, mint a képen és a rajta lévő minta pedig cuki.😉
KOCKÁSFÜLŰ HŐS MENTAZÖLD PRÉMIUM PÓLÓ
Elizabet Csenge P.
Nagyon kényelmes és jó anyaga van. Mivel unixes méret , így számítottam rá, hogy az XS-es is elég nagy lesz, de sebaj, mert nagyon-nagyon szeretem. Ui: Annak azért örülnék ha a későbbiekben lenne női méretben is.
EMBER TRAGÉDIÁJA PULÓVER
Mátyás C.
Sziasztok. Az oldal könnyen kezelhető és felhasználó barát. Az segítség lenne, ha az adott akcióknak lenne állandó fül/ablak/menüpont fenntartva nem pedig csak megnyitáskor felugró. Köszönöm a rendelést probléma nélkül időben megérkezett. Nagyon tetszik az új kollekció, így biztos fogok még tőletek vásárolni.
ETALON PÓLÓ
Bence M.
Sziasztok! Nagyon kedvelem, ahogy felépítettétek az oldalt, nagyon jó dolgokat lehet nálatok vásárolni, gratulálok. A levelek külön emberközpontúak, megszólítják az embert, könnyed hangvételű, egyszerűen szuper. A pulcsi nagyon tetszett az ajándékozottnak is. Csak így tovább! :) Bence
KOCKÁSFÜLŰ NYÚL SZÜRKE PRÉMIUM PULÓVER
Boglárka S.
Tavaly egy Pilinszky pólót kaptam a fa alá, idén Ady lapul majd a csomagban (közben jól meglepődök :D ) ... remek minőségű pólók, teljesen elfogadható áron... velük jobban ki tudom fejezni magam és azt, ami fontos számomra. Köszi, hogy vagytok!
ADY ENDRE ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Panni G.
Egyszerűen tökéletes! Nagyon kényelmes, finom és puha anyagú. Még nekem is, aki néha elbizonytalanodik reggelente, hogy mit vegyen fel ahhoz, hogy jól érezze magát - megtaláltam a kedvenc pólómat! Nagy-nagy hála!
VATES BASIC PÓLÓ
Customer photo review of BE LEHET AZT PISZKÁLNI póló | Hajdú B. István x Vates
Réka A.
Imádom🥰
BE LEHET AZT PISZKÁLNI póló | Hajdú B. István x Vates
Customer photo review of KOCKÁSFÜLŰ "COMICS" ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tímea O.
Nagyon tetszett a minta, egyből rendeltem testvéremnek és magamnak is. Ha lúd, legyen kövér
KOCKÁSFÜLŰ "COMICS" ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of IKONIK | KAKAS NYALÓKA oversized prémium póló
Balázs H.
Mindennel elégedett vagyok!😉
IKONIK | KAKAS NYALÓKA oversized prémium póló
Customer photo review of VAN GOGH TELEFONTOK
Linda D.
Nagyon jó minőségű a tok és a minta is, eleinte picit erős műanyag szaga volt de már elmúlt. Szeretem :)
VAN GOGH TELEFONTOK
Customer photo review of HUFNÁGEL PISTI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Nikoletta T.
Válásom után, a Hufnágel Pisti póló, a házasság hete margójára, imádom választás volt. :) Pusza
HUFNÁGEL PISTI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of MEOW MÁLYVA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Alíz H.
Szép a szín, az anyaga is kiváló, kényelmes nagyon. Köszi!
MEOW MÁLYVA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of SOROK KÖZÖTT PRÉMIUM KAPUCNIS PULÓVER
Bernadett Ágnes C.
Sokkal jobb ez a kapucnis pulcsi, mint a régi szériás volt! Respect!
SOROK KÖZÖTT PRÉMIUM KAPUCNIS PULÓVER
Customer photo review of TENGER Telefontok | Vates x Simon Márton |
Dalma S.
Prémium minőség, gyors kiszállítás!
TENGER Telefontok | Vates x Simon Márton |
Andrea I.
Még nem tudom értékelni a munkátoknak minden részét. Annyit eddig: az ügyfélszolgálat 5-ös! Gyors, kedves ügyintézés. Az ötletet, hogy irodalmi témájú és magyar mesefilm hősök szerepelnek a ruhákon, azt kifejezetten díjazom, 5-ös! A ruhák minőségéről még nem tudok nyilatkozni, ajándékba vettem..
HÁTSÓ MINTÁS BÉZS HÍMZETT FRAKK PRÉMIUM PULÓVER
Customer photo review of KOSZTOLÁNYI PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Kitti P.
Nagyon erős, masszív anyaga van. Mindkét oldala jól néz ki és rengeteg minden belefér.
KOSZTOLÁNYI PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of TV MACI X VAN GOGH Telefontok
Lili R.
Tökéletes
TV MACI X VAN GOGH Telefontok
Customer photo review of SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
István G.
Minőségi anyag, figyelmet magára vonzó mintával. Több mint megfelelő!!
SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Csillagos Éj 100% Eco Telefontok
György Krisztián S.
Tökéletesen illik a telefonhoz, minőségi, ahogy eddig minden rendelt termék (akár ruházati is) esetében.
Csillagos Éj 100% Eco Telefontok
Customer photo review of FOCI MACI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Katalin G.
.
FOCI MACI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of FOCI MACI GYEREKPÓLÓ
Katalin G.
Csomagfeladási idő kicsit lassú, ez kellemetpenséget okozott, de a termék rendben van.
FOCI MACI GYEREKPÓLÓ
Customer photo review of Ember tragédiája Telefontok
Anna Boglárka L.
Nagyon tetszik 😁
Ember tragédiája Telefontok
Customer photo review of SZABÓ MAGDA PÓLÓ
Adrienn K.
Imádom! Tükrözi az egyéniségem. :)
SZABÓ MAGDA PÓLÓ
Customer photo review of SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tamás B.
A minta nagyon jól néz ki és a póló maga nagyon kényelmes
SÜSÜZILLA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Vates ReviewsVisit store