Nelli Johanna S.
Nagyon szeretem ahogy van, Lukrécia és Szerénke mindenhol elviszi a showt és kényelmes is. Picit a méretek nagyobbak ,mint gondoltam, de zokniban ez full kezelhető. Ja és tök hamar válaszoltak is az e-mailre a srácok. Nem utoljára rendeltem, asszem..











