Vates Reviews

Vates ReviewsSee store reviews

Nelli Johanna S.
Nagyon szeretem ahogy van, Lukrécia és Szerénke mindenhol elviszi a showt és kényelmes is. Picit a méretek nagyobbak ,mint gondoltam, de zokniban ez full kezelhető. Ja és tök hamar válaszoltak is az e-mailre a srácok. Nem utoljára rendeltem, asszem..
Meow zokni
Alexandra T.
Kolléganőmnek rendeltek búcsúajándék gyanánt. Nagyon örült neki, jó minőségű, esztétikus termék. Viszont a szállítás kicsit lassabb, mint ahogy a honlapon fel volt tüntetve, ez volt az egyetlen probléma vele. Szuper cég vagytok, csak így tovább! :)
JÓKÍVÁNSÁG ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Andrea V.
Minden rendben volt, segítőkészek voltak, még ha nem is tudták előbb küldeni a csomagot, de ezt maximálisan megértem, én késtem el a rendeléssel. Köszönöm a pólókat, régi vágyam volt a Kosztolányis póló az egyik kedvenc versemmel. :)
KOSZTOLÁNYI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Rita C.
Az, hogy az összes képen két bögre van nagyon megtévesztő. Értem én, hogy oda van írva, hogy csak egy db és azt is értem, hogy a 2 rajta szereplő figurát szeretnétek egyszerre megmutatni, de ezzel kicsit megtévesztitek a vásárlót. A bögre amúgy király és nagy sikert aratott.
LUKRÉCIA & SZERÉNKE BÖGRE
Valéria O.
Épp most keresem azt az e-mail címet, ahol ki tudom cseréltetni a méretet. Meseszép, jó minőségű az anyag is, de sajnos kicsi lett. Kérem, segítsenek nekem ebben! Várom megkeresésüket!
SZABÓ MAGDA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Borka S.
XL-es méret megfelelt egy általában XL-es pólót hordó nőnek. Kicsit talán hosszú (maga a póló, tehát hasnál). Az anyaga nagyon kellemes, jó az esése, nem vastag. Kis csalódást okozott, hogy a minta ragasztva van, de mivel a póló új, nem tudom, hogy mennyire lesz tartós. Szállítás egy hét alatt. A minta nagyon aranyos:)
MEOW MÁLYVA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of NEM ÉN KÉSEK ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Bence S.
Jó anyagú & kellemes viseletű, akárcsak a többi Vates-es ruháim is 😁
NEM ÉN KÉSEK ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Bertalan S.
A nagy örömben történ csomagfelbontás után azonnal a mosógépbe került és csak a mosás után próbáltam fel,ezért már későn derült ki,hogy nem jó a méret. Nagy vágyam volt ez a póló,de ezt nem tudom hordani,viszont a következő rendelésemben ez is szerepelni fog nagyobb méretben. Köszönöm a munkátokat,csak így tovább! Imádom ezeket a ruhákat!
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tamásné P.
Szuper anyaga van ,nem izzad az ember benne annyira mint más pokolban.A nagy Vuk minta nagyon hatásos a hátán,sokan megsicsérik,hogy milyen jól néz ki.Tetszik ,mert különleges!Ahol én lakom még senkin nem láttam ilyen pólót.Vettem még egyet,mert ajándékba adom.
SZÜRKE VUK PRÉMIUM PÓLÓ
Zsolt D.
Kedves Vates Csapat!  Nemcsak a pólok, de a kommunikáció is fantasztikus, szellemes!  A lányom a PIM-ben dolgozik, neki "munka ruhának" vettem, a párja egy brit srác, ő kapja az Or Well!-t. Elhatároztam, hogy minden karácsonyi ajándékot számukra Tőletek veszem! Úgyhogy hamarosan visszatérek!  És ez nem fenyegetés!  Üdv, M. Zsolt
ORWELL ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Kubista Frakk Prémium Hoodie+1
Fruzsi B.
Nagyon jó és kényelmes
Kubista Frakk Prémium Hoodie
Nagy Z.
I missed this T-shirt, and by the time I saw it on the page, only one was left, of the size XXL. I wrote an email to VATES, and they made a T-shirt for me, specially for me. What else can I dream of? The quality of the T-shirt is fantastic, a premium one. Thank you, VATES!
JÓZSEF ATTILA BLACK
Ottilia O.
A telefon típusnál csak annyit tudtam választani, hogy galaxy a13, amit kaptam csomagban az a13 4g. Nekem viszont a13 5g tipusú van. Kisebb eltérések vannak de ettől független tudom használni a tokot.
FRIDA TELEFONTOK | Carson Coma x Vates
Angéla R.
Igaz, hogy második nekifutásra, de sikerült megkapnom az Elefántos vászontáskámat, ami szerelem első látásra! Remek minőségű az anyag és igényes a kivitelezés! Az ügyintézés során rugalmas és gyors volt minden, hálásan köszönöm! #kösz
ELEFÁNT PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of Kis Herceg Rózsa póló | Vates X A Kis Herceg
Dávid J.
Nagyon jó a minősége az anyagnak és a minta is esztétikus. Imádom!🥰
Kis Herceg Rózsa póló | Vates X A Kis Herceg
Customer photo review of ALMOND BLOSSOM Póló | The van Gogh Collection
Cinti S.
imadom!!! 😍
ALMOND BLOSSOM Póló | The van Gogh Collection
Customer photo review of Bátrak Voltak póló | Vates Classics
Máté M.
Köszönöm, imádom!:)
Bátrak Voltak póló | Vates Classics
Erika T.
Kedves Vates! (már a név is szuper!) A majdnem 15 éves lányomnak rendeltem válltáskát Radnóti képével (az ő kérésére). Imádja, azóta ezt hordja mindenhová :) Én pedig (magyartanári diplomával) rendkívül büszke vagyok rá! :) Köszönöm, hogy vagytok és értéket közvetítetek a mai fiatalság számára! Csak így tovább! Sok sikert! Hiánypótló vállalkozás a Tiétek! :) Szeretettel: Era
RADNÓTI PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Luca B.
A kiszállítás gyors volt, de sajnos nem volt jó a méret. Szinte azonnal válaszoltak amikor írtam. Gyors volt a csere is, és azóta is imádom a pólókat! Jó az anyaguk is, és egyedi 🤩😎
NEM MONDHATOM EL PÓLÓ
Fanni T.
Egyszerűen imádjuk a felsőket. Teljesen jók lettek méretben is,az anyaguk is tökéletes. Ha tehetném megrendelnék majdnem mindent innen,brutál jó témájú cuccok vannak itt. Óriási taps a csapatnak. Biztos fogok még innen rendelni😇
ELFOGYNI AZ ÖLELÉSBEN ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Henrietta M.
Imádom, akárcsak a verset. ❤️ VALÓBAN Mi van a fejünk felett? Mi van? Micsoda jel? A tavasz puha szája csak sír, és nem felel, és nem felel a nappal, és nem felel az éj, – de hallgat-e valóban, aki csak nem beszél?
SZABÓ MAGDA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of VATES X 6363 KORDBÁRSONY VINYL
Csongor K.
Nagyon jó minőségű 🔥
VATES X 6363 KORDBÁRSONY VINYL
Laura S.
Hamar kiszállították, semmi gond nem volt vele. A címet meg kellett változtatnom, mert nem voltam elérhető, amikor megérkezett, de gördülékenyen ment az is. A termék maga is csodálatos, a versek fantasztikusak. Csak ajánlani tudom:))
Felhajtóerő: Vates-Jelenkor versantológia
Nikolett Z.
Véletlen talált meg ez a Szabó Magda idézetes póló, előtte nem is ismertem a márkát. Viszont annyira engem tükröz mind a kép, mind az idézet, hogy nem volt kérdés, megrendeljem-e. Az anyag és printelés minőségi, abszolút elégedett vagyok. Az meg külön büszkeséggel tölt el, hogy a sok FastFashion darab mellett egy magyar ruházati márkát viselhetek! Szerintem nem ez lesz az utolsó Vates termékem! :) -Niki-
SZABÓ MAGDA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of VITRUVIUS BUBÓ PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Kinga D.
Nagyon jó minőségű anyag, tökéletes méret!
VITRUVIUS BUBÓ PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Zsanett J.
Ajándéknak szánva vásároltam a sapit, nagyon figyelmesen kaptam üzenetet miszerint a terméket inkább újragyártjátok, és új szállítási időt is megadtatok amit pontosan be is tartottatok. Az ajándék nagyot tarolt, köszönjük szépen! :)
6363 HÍMZETT FEKETE BASEBALL SAPKA
Szilvia T.
Érdemes a mérettáblázatot megnézni, mert az M-es méret nem az a klasszikus m-es, kisebb egy kicsit. Szóval ha cicisebb vagy, vagy esetleg hasra hízol és zavarnak a tapadós pólók akkor válassz inkább l-es méretet. Amúgy a minta szuper, az anyag szuper. Csak ajánlani tudom. :)
KARINTHY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Erzsébet R.
Ajándékba vásároltam születésnapra egy 19 éves fiatalembernek. Azt mondta, hogy az egyik legszuperebb ajándéka ez a póló volt. Kiváló minőség, jó méretezés, korrekt szállítás. Vegyétek és viseljétek büszkén a magyar költők és írók arcképét!!!
SIX OF THE GREATEST ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of SZERELEM BÖGRE
István M.
Tökéletes
SZERELEM BÖGRE
Customer photo review of Henri Rousseau: Az álom maszk
Sándor P.
A kép 2014. szeptember 7-én készült (NY, Manhattan). Rousseau az állatok királyának vélhetőleg két legbárgyúbb tekintetű példányát örökíttet meg.
Henri Rousseau: Az álom maszk
Judit N.
Pont olyan szuper, amilyent vártam. Nagyon elégedett vagyok vele🥰 Végre nem csúszkál a kezemben a telefon. Korábban már használtam ilyen ECO tokot, nekem jobban bejön, mint a hagyományos tokok. Sokáig kerestem, mire megtaláltam ezt a Vukos mintájút, de megérte. Köszönöm a Vates-nek❤️
Vuk 100% Eco Telefontok
Alíz P.
Szuper pulcsi! Puha belső, jó minőségű vastag anyag, klassz hosszított fazon (jól ráér a derékra), minőségi hímzés. A kenguru zseb praktikus. A nyak rész icipicit szűk, vagy az én fejem nagy :D De azért simán felvehető :)
BÉZS SIMA HÍMZETT FRAKK PRÉMIUM PULÓVER
Anita O.
Imádom a pulcsit 🤩 már most tudom hogy az őszi-teli ruhatáram egyik kedvenc darabja lesz. Hatalmas köszönet a csapatnak, hogy a többszöri módosítás ellenére, nagyon nagyon kedvesek voltak, és megérkezett hozzam a gyönyörű darab! Köszönöm!
MÉLYLEVEGŐ PROJEKT BASIC PULÓVER
Customer photo review of TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Imre C.
Nagyon tudok azonosulni a soraival. Büszkén viselem magamon.
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of VATES ARANY KÁRTYA VIRTUÁLIS AJÁNDÉKUTALVÁNY
Zsombor S.
Nagyon megbízhatóak és készségesek, sosem okoznak csalódást!
VATES ARANY KÁRTYA VIRTUÁLIS AJÁNDÉKUTALVÁNY
Lilla Kata Á.
Nagyon igényesek a termékek, illetve számunkra fontos, hogy támogassuk a fiatal magyar tehetségeket (ezek lennétek Ti ☺️😉) és nem utolsó sorban a szemmel láthatóan zsugorodó magyar kultúrát életben tartsuk. Köszönjük🥰
Arany János 100% Eco Telefontok
Customer photo review of ELFOGYNI AZ ÖLELÉSBEN ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Dsupin É.
Az első pillantásra beleszerettem a Minimal kollekció e kedves darabjába. Biztosra veszem, hogy nagyon hamar “rongyosra” fogom hordani, majd újrarendelek belőle! 😍😍
ELFOGYNI AZ ÖLELÉSBEN ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Réka K.
Egy kicsit szűkebb szabásra számítottam az L-es női méretnél, de alapvetően a mérettáblának megfelelő minden, csak bővebb, lazább a szabása, mint gondoltam. De attól még nagyon menő póló, büszkén hordom! :)
ÉLTEM PÓLÓ
Ivanyi M.
A pólót imádom, a kiszállítás gyors volt, de a méret kicsi. 185/85 vagyok, szinte izompóló rajtam az L. Legközelebb Vates-től XL-et rendelek, pedig normálisan L-es ember vagyok.
ÉLTEM PÓLÓ
Vates ReviewsVisit store