Vates Reviews

Vates ReviewsSee store reviews

Képes K.
Hatalmas ötlet, kicsit feldobja a mostani, több szempontból is szürke hétköznapokat. A tanítványaimnak szorgalmi feladat volt a maszkokon idézett versek és szerzők kikeresése. A maszk anyaga és szabása kényelmes, a kivitelezés igényes.
Levegőt! maszk
Judit V.
Jó anyagú póló, a minta pedig nem "rávasalt feltét". Még csak egyszer mostam ki, de minőségi anyagnak tűnik, semmi elferdülés. Az én pénztárcámhoz mérve kicsit borsos az ára, de alkalmanként, vagy ajándékba megengedhető. Az egyedi ötlet és a minőségi kivitelezés minden bizonnyal hosszú távon is kedvencemmé teszi majd ezt a ruhadarabot. Végre egy kisherceges darab, ami az óriáskígyót ábrázolja, nem pedig a csontig rágott idézetet a rókával és a köpönyeges kis herceggel, ami egyébként szintén kedv...
Elefántkígyó póló | Vates X A Kis Herceg
Customer photo review of Ember tragédiája Telefontok
Nikolett H.
A tok anyagának minősége szuper. Érdekes tapintású és egyelőre úgy tűnik, hogy az ütésektől is védi a mobilom (1x már leesett, mióta a tok rajta van, de megúszta :)). A grafika egész jól kivehető, viszont az idézet sajnos egyáltalán nem olvasható :( Túl picik a betűk és el is vannak egy kissé mosódva. Közelről nem kifejezetten szép. Ha picit módosítanátok a grafikán hogy jól kivehető legyen, tökéletes lenne :)
Ember tragédiája Telefontok
Márta K.
Ajándékba vettem a naptárt, nincs fotóm róla. Mielőtt becsomagoltam, óvatosan átlapoztam. Izgalmas válogatás József Attila mellett Rejtő 🙂, De ha csak a Két hexsmeter lenne benne, nekem az már elég!
VATES 2024 IDÉZETES FALINAPTÁR
Zsófia N.
Kedves VATES! Minden eddig rendelt terméket imádok! A pulcsik a kedvenceim lettek, állandóan csak azokat hordanám! Szívesen látnék még pár mesét a kinálatban! Biztos vagyok benne hogy fogok még rendelni Tőletek!
GOMBÓC ARTÚR CHOCOLATE ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Anna K.
Nagyon gyors a kiszállítás, nekem már a megrendelés utáni másnap ki is hozták. A minőség kiváló, pontosan olyan, mint ahogyan elképzeltem, tökéletesen passzol a telefonomra. És nem mellesleg imádom ezt a mintát és az idézetet is, remélem minél tartósabb lesz majd. Nagyon tudom ajánlani az oldalt, biztosan fogok még rendelni néhány dolgot innen! :)
Radnóti Telefontok
Flóra K.
A póló anyaga nagyon jó, a minta is szuper. A női pólóknál is tapasztaltam, hogy kicsit szűkebbek, tapadósabbak az átlagnál. A méret kiválasztásánál erre figyelni kell, de összességében nagyon szeretem.
KOSZTOLÁNYI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Flóra K.
A póló anyaga nagyon jó, a minta is szuper. A női pólóknál is tapasztaltam, hogy kicsit szűkebbek, tapadósabbak az átlagnál. A méret kiválasztásánál erre figyelni kell, de összességében nagyon szeretem.
KARINTHY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Dóra U.
A legkirályabb dolog, hogy ez az egyperces létezik telefontok formában!!! A tok átlátszóbb, mint azt a képek alapján gondoltam, így a kék hátú telefonomon sajnos nem mutat olyan szépen a fekete-fehér minta, amit sajnálok, de ez van (végül raktam bele egy formáravágott darab papírt, szóval nem katasztrófa😀), így is nagyon szeretem!🙂❤️
Örkény Telefontok
Luca V.
Gyönyörű a tok és rendkívül hamar ideért! Az első rendelésemnél akadtak gondok, de szuper kedvesek voltak, egyből reagáltak és küldték az újat teljesen ingyen! Nagyon szépen köszönöm, biztosan fogok még tőlük rendelni! ☺️
Örkény Telefontok
Customer photo review of Leány gyöngy fülbevalóval Telefontok
Ágnes B.
Köszönöm szépen, mind a 3 termék nagyon tetszik, viszont tegnap Instagramon már jeleztem, hogy a telefontok mintája 2 nap használat után a töltőnél lévő résznél elkezdett felválni és lassan már a 'Vates' felirat sem látszik..:(
Leány gyöngy fülbevalóval Telefontok
Customer photo review of NEM ÉREK RÁ PRÉMIUM PULÓVER | Vates x Simon Márton
Dániel H.
Nagyon kényelmes jó a szabása és csak úgy gyűjti a dicséreteket
NEM ÉREK RÁ PRÉMIUM PULÓVER | Vates x Simon Márton
Customer photo review of MÉZGA CSALÁD PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Álmos P.
Tokjo lenne koltoktol valaszthato idezetekkel isnpllokat rendelni lenne tobb JA WS vagy SzL otletem :) amugy maximalis az elegedettseg! Vasarlunk meg majd. Koszi a kedvezmenyt
MÉZGA CSALÁD PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of ÉLTEM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Melitta F.
A póló nagyon klassz, az egyik kedvenc versemből való!❤️ Azért 4 csillag, mert a maszkok szerintem nem a legkényelmesebbek. Az orr részre egy merevítő jó lett volna, így sajnos mindig lecsúszik. Összességében elégedett vagyok. Köszönöm a termékeket!
ÉLTEM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Eszter J.
A telefontokot, amit rendeltem nagyon hamar kiszállították és betartották az e-mailekben megszabott határidőket is. A telefonok nagyon szép és jó a minősége is. Köszönöm Vates, megmentettél egy szülinapi ajándékötlettel:)
Kockásfülű hős Telefontok
Enikő M.
Nagyon sok verses kötetet olvastam már ezelőtt, de ezután valószínűleg még többet fogok. Tetszett a válogatás, voltak benne számomra már ismert versek, amiket szeretek, de voltak új emberek, új versek, akikkel/amikkel örülök, hogy megismerkedhettem nektek hála. Köszönöm ezt a csodás válogatást, szerintem nagyon jól sikerült!😻
Felhajtóerő: Vates-Jelenkor versantológia
Zsuzsanna S.
Az ötlet fantasztikus és így lehet az elkóborolt, identitásában megingatott népséget visszavezetni a helyére. A művészet is lehet menő! A póló nagy kedvencem lett. Kiváló minőség, tökéletes méret és hát az üzenet, ugye.... A szövegeteket pedig nagyon bírom, feldobja a napomat. Röhögni meg ki ne szeretne? Sok sikert kívánok Nektek! 😎
NEM TUDHATOM PÓLÓ
Zsuzsanna T.
Nagyon jó érzés egy olyan pólót viselni, amelyen az az idézet szerepel amit én dobtam be a "közösbe" ennél már csak az fantasztikusabb, hogy több ember is viseli ezt. Ez az egész kollekció, a kollaboráció a Poket-tel fantasztikus srácok.
EGYFORMÁN PÓLÓ
Virág M.
Már többen megjegyezték, hogy "jó a pólód!" Szerintem is! Már van egy S-es méretű felsőm tőletek, az egy kicsit feszesebb, ez az M-es nekem kényelmesebb a 80C melltartóméretemhez. Köszönöm, szuper darab, sokat fogom hordani!!
HEDONISTA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Dávid B.
Király a print, jó a póló fazonja és a mérete is. Egyetlen bajom a 16napos szállítás volt. Azóta már leadtam egy másik rendelést (29780) is, remélem az nem tart majd ilyen sokáig, hogy ideérjen :)
IKONIK | PAPRIKAVÖRÖS ZSÍROS KENYÉR oversized prémium póló
Eszter A.
Mondják, valahányszor az idő közelg, Melyben egy új vates maszk születését innepeljük, Egész éjjel zeng e hajnal-madár, S hogy akkor egy se mer mozdulni szellem, Az éj ártalmatlan, planéta nem ver, Tündér nem igéz, nem bűvöl boszorkány, Oly üdvös, oly szentelt azon idő. :-) köszönöm
Shakespeare maszk
Pintér V.
A Vates nemcsak márka, hanem magatartás is. Különleges alkotásokkal, az egyediség zászlóvivője. Emberarcú vállalkozás, ami nemcsak bizalmat kér, hanem bizalmat is ad a vásárlóinak. A póló gyönyörű, egy számomra nagyon különleges ETALON személynek vettem. Passzol. Remélem még sok pamut lángoszlop kerül majd a családom ruhatárába.
ETALON PÓLÓ
Zsuzsánna I.
Nagyon kényelmes, könnyű az anyaga, egyáltalán nem olyan 'fullasztó', mint sok vastagabb textilmaszk. Viszonylag kis fejem van, de teljesen jól rásimul a gumi miatt. Ja, és tök vicces amikor a pénztárosok olvasgatják :)
Megszoktalak maszk
Katalin K.
Ajándékba vettem egy barátomnak, nagyon örült neki, tökéletes volt a méret. Jó minőségű anyagból készült a póló és a legjobb, hogy PomPom nem nyomtatva, hanem hímezve van rajta. Szebb és tartósabb megoldás.
POM POM HÍMZETT LILA PRÉMIUM PÓLÓ
Hartvig Mónika H.
Maximálisan elégedett vagyok! Prémium minőségű póló, ízlésesen és stílusosan brandelve. Az ügyfélszolgálat könnyen elérhető, a kommunikáció magas szintű, ügyfélcentrikus, gyors választ kaptam a kérdéseimre. A csomagkövetésről folyamatosan emailt kaptam a cégtől és az ígért határidőn belül meg is kaptam a csomagot. Sokat rendeltem már online pólót, de ilyen minőségű, magas szintű terméket és kiszolgálást sehol nem kaptam. Köszönöm. 🙏🙏🙏
HORGÁSZ TETRIS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tamara L.
Egyszerűen imádom, mint anyag, mint dizájn a pláne benne, hogy a kedvenc bandám szövegrészlete látható rajta. Még pluszt ad hozzá, hogy a srácok tervezték saját kezűleg. A póló viselet a felirat miatt, olyan érzést ad mintha én magam a szöveg sorai közt élnék. Ami valahol lehet így is van ;)
KÉTSZER LETTEM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Csilla K.
A póló nagyon tetszik. Kisunokámnak visszük Amerikába 2 hét múlva. Ha megkapja Mike, akkor mindenképpen készítek fotót és Zsófinak megküldöm. Itt is szeretném megköszönni az Ő kedves segítségét! Nem ígérem, hogy ez lesz a legfontosabb dolgom kinn, de januárban jövünk haza, akkor mindenképpen küldök képet vagy videót. Mégegyszer köszönöm!
FOCI MACI GYEREKPÓLÓ
Beatrix S.
Nagyon jó az anyaga a dizájn és talán az a legjobb hogy magyar Meg hát az a kis történet amit akkor küldtetek mikor feladtátok a csomagot az iszonyat cuki volt 🌸😊
TÜNDÉRPÁRBESZÉD ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
László H.
Nagyon jó minőségű a pulcsi! Szép a nyomtatás, hímzés. Tetszett az ünnepeltnek. Szerintem ez egy remek kezdeményezés, hogy ezeket a szerethető karaktereket és meséket újra divatba hozza a Vates. Remélem lesz még többféle dizájn is, magamnak is kinéztem már egyet-kettőt. Talán annyi kivetnivalót tudnék megemlíteni, hogy a vates logó kicsit “indusztriál” ahogy a kapucnira rá van varrva és látszanak belül az öltések. Szebb lenne ha olyan kétoldalas megoldással lenne felvarrva, mint a pólóknál.
LILA HÍMZETT MEOW PRÉMIUM PULÓVER
Tímea B.
Szuper a nyomtatás, nem az a beleizzadós, gyűrődős féle, mert azt utálom. A Tv maci meg gyerekkori szerelem. Örülök, hogy visszatér legalább ilyen formában az emberek közé. Szuperek vagytok! Csak így tovább, várjuk az újabb ötleteket.
ESTI MESE ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of MEOW MÁLYVA PRÉMIUM PÓLÓ
Tamás
Szuper póló! Kényelmes és puha az anyaga, a szabása olyan, mintha rám öntötték volna. Valóban prémium érzetű. A minta pedig ellenállhatatlan! :)
MEOW MÁLYVA PRÉMIUM PÓLÓ
Péter Z.
Nagyon szép a pulóver, elégedett vagyok vele. A nagy méretű kapucni külön szerencsés. Emellett a szállítással kapcsolatos nagyfokú rugalmasság is pozitív élmény volt, őszintén fogom ajánlani az ismerőseimnek a webshopot!
KOCKÁSFÜLŰ NYÚL SZÜRKE PRÉMIUM PULÓVER
Tamás K.
Szuper minőség és egy boldog anyuka és lánya az egyenpóloban. Egy észrevétel lenne, hogy lehetne kisebb méretben is gyártani, mert a 10 éves kislányomnak a xs-es poló is hatalmas. Egyébként hajrá!
MEOW MÁLYVA PRÉMIUM PÓLÓ
Linda B.
A Pompomos telefontok nagyon gyorsan megérkezett, és nagyon tetszik, tökéletesen passzol a telefonra, a műanyag "szag" valóban kicsit lassan múlik el róla, amúgy nagyon profi munka, köszönöm😊 Az egész vásárlás menete nagyon egyszerű és gyors, külön tetszettek a jópofa e-mailek, még biztosan visszatérek hozzátok😊 Linda
Pom Pom Telefontok
Ágnes K.
Elképesztően kényelmes a maszk, nem beszélve arról, hogy milyen király szöveg van ráírva. A fülénél sajnálom, hogy nem lehet szabályozni a nagyságát alkalmanként, csak ha nagy, akkor a gumit rövidebbre lehet kötni.
Megszoktalak maszk
Katalin S.
Nagyon kellemes anyaga van igazi “ szellõzõs” viselet lesz majd a nyári melegben is. A mérettáblázat tökéletes, nagy segítségemre volt a választásnál. A csomagküldéssel kapcsolatos kommunikàció is teljesen korrekt volt, maximálisan elégedett vagyok.
FLOW ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Ádám T.
A pólók nagyon királyak 😀 A kolléganőknek is nagyon tetszik, megy a híre a családi körben. Már ment is a következő rendelés 😉 Külön kiemelném, hogy a kommunikáció vmi fergeteges, imádunk titeket. 😁
HULLÁMLOVAS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Krisztina J.
Apukamnak vasaroltam karacsonyra, mert mindenfele csokit imad csakugy, mint Gomboc Artur. Remelhetoleg ha a munkatarsai meglatjak a poloban, minden csokijukat atruhazzak Apukamra. Minosegre jonak tunt, remelem nem fog leperegni a minta rola 2 mosas utan, meglatjuk :)
GOMBÓC ARTÚR CHOCOLATE ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Dániel M.
Az első rendelésnél a póló kicsit szakadt volt. Ezt jeleztem és azt is hogy ha kicserélnénk akkor egyel nagyobbat szeretnék. Ez a csere gördülékenyen megvalósult így, én teljesen elégetett vagyok (Bár még nem csomagoltam ki az újat. De megelőlegezem hogy ez nem lesz szakadt :) . Köszönöm a korrekt kiszolgálást. 5-10 éve már önszántamból csináltattam egy Dr. Bubó-s pólót. Úgyhogy annak örülök hogy megtaláltalak titeket. Annak viszont nem hogy az én eredetinek hitt ötletem másnak is eszébe jutott...
HULLÁMLOVAS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Ildikó E.
Most 4 pólót rendeltem Tőletek, imádom mindegyiket. Az előzö rendelésem alapján már tudtam, h mire számíthatok, és nem is csalódtam - ismét szuper, "pihe-puha" az anyag, a méret jó. Ismételten csak ajánlani tudom mindenkinek. Ui.: "Nem ér" ilyen jó ötletekkel előállni......már "szemezek" Mézgáékkal 🙂 További sikeres munkát, sok-sok, hozzám hasonlóan elégedett vásárlót!
HOL MÉZ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Vates ReviewsVisit store