Ajándékba vettem a pólót, klassz a minta, jó a minőség. Az egyedüli probléma, hogy a 3XL-esnél nincs nagyobb méret nálatok, így kicsit szűkebb lett a megajándékozottnak, mint ahogy kényelmes lenne😪
Jó lenne, ha bővíteni tudnátok a méretsort legalább az uniszex és a férfi ruhadaraboknál mondjuk 5 XL-ig, véleményem szerint semmi esetre nem lenne hibás üzletpolitikai döntés🙂