Jó anyagú a póló. Méretrendelésnél voltak félreértések, hibák, de nagyon profin és udvariasan kezelték az ügyet és kicserélték a megfelelő méretre. Ügyintézés is 5*
LŐNI KÖLL póló | Hajdú B. István x Vates
Beatrix
Egyszerűen tökéletes! Nagyon kellemes anyaga van. Én egy L méretet vettem, így kellemesen oversize, szinte már kisruha fazon.
IKONIK | KÜRTŐSKALÁCS oversized prémium póló
Dóra Ágnes S.
Imádjuk 🥰
HUFNÁGEL PISTI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Lilla L.
Imádom, nagyon szép és tökéletesen védi a telefont :)
Örkény Telefontok
Adrienn K.
Imádom 💜
BOROZÁS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Diána G.
Remek anyaga van a pólónak, jó minőség. Nagyon tetszik. Pilinszky a legcsodálatosabb költő, rendkívül szeretem a verseit.
PILINSZKY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Lilla L.
Szuper, könnyű anyag, szép kivitelezés 🙂
Koskásfülű Hős 100% Eco Telefontok
Csilla B.
Minden tekintetben megfelelő. Szuper minőségű póló, egyszerűen imádom!
LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Laura L.
Szuper cuki az új telkóborítóm, nagyon köszönöm! :-)
a mérettáblázat nagy segítség, az első mosás után is kifogástalan az anyag, minta. szuper.
BENNED A LÉTRA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Ildikó K.
Amióta megérkezett, vagy rajtam van, vagy a mosógépben. Nagyon kellemes viselet, nem túl vastag, a mérete is (M) kellően laza, a dizájn pedig 5*. Van egy új törzsvásárlótok!
MOSSA AZ ESŐ KAPUCNIS PULÓVER
Tamara D.
Tökéletes!!!
LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Veronika V.
Imádom, büszkén viselem egyik kedvenc költőm idézetével.
Levegőt! maszk
Gabriella K.
Nagyon kényelmes viselet! :)
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Attila H.
Kiváló minőség, előkelő megjelenés.
Levegőt! maszk
Barbara R.
Szeretem, hogy laza a szabása, jó az anyaga és meleg. De főleg azt, amit képvisel!
SOROK KÖZÖTT PULÓVER
Zita B.
Ajándéknak vettem, de nekem is van maszkom és imádom. Az idézet nagyon találó lesz! :)
Jobb volna... maszk
Zoltán C.
Nagyon szép és kényelmes, a méretezés kicsit "átlag alatti", bizonytalanság esetén érdemes a nagyobb méretet rendelni.
ÉLTEM PÓLÓ
Orsolya N.
Imádom! Csodálatos. Biztosan rendelek még tőletek :)
Örkény Telefontok
Györgyi J.
Nagyon jó minőségű anyagból készült. Kényelmes viselet.
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Nikolett G.
Egyszerűen gyönyörű, anyaga elképesztő és erős, imádom 😍✨
Hokusai Telefontok
Csenge M.
Nagyon minőségi, és a kiszállítása is gyors volt! Ajánlom😇
Kockásfülű hős Telefontok
Zita B.
A barátom második maszkja a Vates-től, nagyon szereti, mert szuper az anyaga.
Örkény Pecsét maszk
Berki-vér M.
Nagyon szeretem, gyönyörű és jól véd, ami nálam nagyon kell😂🙈❤️
Kaffka Telefontok
Katalin H.
Olyan, amilyenre vágytam. Nagy van Gogh rajongó vagyok, köszönöm szépen! 😊
Van Gogh: Csillagos éj maszk
Takács E.
Nagyon szép kivitelezés, kicsit féltem, hogy a grafika majd élőben nem jön át, de nem lett igazam :)
Dr. Bubó maszk
Zita B.
Imádom, mert szuper az anyaga, kényelmes és nagyon találóak az idézetek.
Dr. Bubó idézetes maszk
Koltai K.
Azt hittem nagy lesz a szabása miatt, de egyáltalán nem! Kényelmes, tökéletes!
Vénusz születése maszk
Anikó P.
Igazi statement arcmaszk, bármilyen uncsi megbeszélést fel lehet vele dobni!
Örkény Pecsét maszk
Judit C.
"Nem adhatok mást, csak mi lényegem."
/Madách Imre - Az ember tragédiája/
’NEM TUDHATOM’ MYSTERY BOX
Gábor K.
Mivel korábban már rendeltem tokot, így visszatérőként kerestem ismét vmi jót, s mivel a tok bírta éveken keresztül, így nem kérdés, hogy jó az alapanyag :)
Csillagos Éj Telefontok
Flóra S.
Nagyon szep a minta, a kis herceg-roka kapcsolatarol a kutyam es en jut eszembe, en is felelos vagyok erte, ettol a parhuzamtol mindig elerzekenyulok.
Galaxis kapucnis pulóver | Vates X A Kis Herceg
Zsófia V.
Nagyon jó minőség. Gyors szállítás! Nagyon nagy örömmel hordjuk.
TV MACI HÍMZETT TÉLI SAPKA
Reni G.
Imadom…
MOSSA AZ ESŐ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Adrienn H.
Nagyon tetszik a póló, leginkább azért, mert az általam választott idézet került rá. Köszönöm szépen! ♥ :)
HOL MÉZ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Miklós F.
Minden szuper, szép jó minőségű.
MIJAU GYEREKPÓLÓ
Nikolett F.
Nagyon cuki és nagyon jó minőségű, imádom🥰 Köszi!💕