Vates Reviews

Vates ReviewsSee store reviews

István T.
Jó anyagú a póló. Méretrendelésnél voltak félreértések, hibák, de nagyon profin és udvariasan kezelték az ügyet és kicserélték a megfelelő méretre. Ügyintézés is 5*
LŐNI KÖLL póló | Hajdú B. István x Vates
Customer photo review of IKONIK | KÜRTŐSKALÁCS oversized prémium póló
Beatrix
Egyszerűen tökéletes! Nagyon kellemes anyaga van. Én egy L méretet vettem, így kellemesen oversize, szinte már kisruha fazon.
IKONIK | KÜRTŐSKALÁCS oversized prémium póló
Customer photo review of HUFNÁGEL PISTI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Dóra Ágnes S.
Imádjuk 🥰
HUFNÁGEL PISTI ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Örkény Telefontok
Lilla L.
Imádom, nagyon szép és tökéletesen védi a telefont :)
Örkény Telefontok
Customer photo review of BOROZÁS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Adrienn K.
Imádom 💜
BOROZÁS ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of PILINSZKY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Diána G.
Remek anyaga van a pólónak, jó minőség. Nagyon tetszik. Pilinszky a legcsodálatosabb költő, rendkívül szeretem a verseit.
PILINSZKY ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Koskásfülű Hős 100% Eco Telefontok
Lilla L.
Szuper, könnyű anyag, szép kivitelezés 🙂
Koskásfülű Hős 100% Eco Telefontok
Customer photo review of LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Csilla B.
Minden tekintetben megfelelő. Szuper minőségű póló, egyszerűen imádom!
LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Vuk Telefontok
Laura L.
Szuper cuki az új telkóborítóm, nagyon köszönöm! :-)
Vuk Telefontok
Customer photo review of SÖTÉTSZÜRKE HÍMZETT VUK PRÉMIUM PULÓVER
Emese S.
Kényelmes,meleg és szuper menő! :)
SÖTÉTSZÜRKE HÍMZETT VUK PRÉMIUM PULÓVER
Customer photo review of KOSZTOLÁNYI / AKARSZ-E JÁTSZANI? PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Koncsik B.
Mint minden termék,ez is nagyon jó minőség.
KOSZTOLÁNYI / AKARSZ-E JÁTSZANI? PRÉMIUM VÁSZONTÁSKA
Customer photo review of BENNED A LÉTRA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Krisztina K.
a mérettáblázat nagy segítség, az első mosás után is kifogástalan az anyag, minta. szuper.
BENNED A LÉTRA ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Ildikó K.
Amióta megérkezett, vagy rajtam van, vagy a mosógépben. Nagyon kellemes viselet, nem túl vastag, a mérete is (M) kellően laza, a dizájn pedig 5*. Van egy új törzsvásárlótok!
MOSSA AZ ESŐ KAPUCNIS PULÓVER
Customer photo review of LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Tamara D.
Tökéletes!!!
LELKEM RÁD ADOM ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Levegőt! maszk
Veronika V.
Imádom, büszkén viselem egyik kedvenc költőm idézetével.
Levegőt! maszk
Customer photo review of TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Gabriella K.
Nagyon kényelmes viselet! :)
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Levegőt! maszk
Attila H.
Kiváló minőség, előkelő megjelenés.
Levegőt! maszk
Customer photo review of SOROK KÖZÖTT PULÓVER
Barbara R.
Szeretem, hogy laza a szabása, jó az anyaga és meleg. De főleg azt, amit képvisel!
SOROK KÖZÖTT PULÓVER
Customer photo review of Jobb volna... maszk
Zita B.
Ajándéknak vettem, de nekem is van maszkom és imádom. Az idézet nagyon találó lesz! :)
Jobb volna... maszk
Customer photo review of ÉLTEM PÓLÓ
Zoltán C.
Nagyon szép és kényelmes, a méretezés kicsit "átlag alatti", bizonytalanság esetén érdemes a nagyobb méretet rendelni.
ÉLTEM PÓLÓ
Customer photo review of Örkény Telefontok
Orsolya N.
Imádom! Csodálatos. Biztosan rendelek még tőletek :)
Örkény Telefontok
Customer photo review of TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Györgyi J.
Nagyon jó minőségű anyagból készült. Kényelmes viselet.
TO DO ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of Hokusai Telefontok
Nikolett G.
Egyszerűen gyönyörű, anyaga elképesztő és erős, imádom 😍✨
Hokusai Telefontok
Customer photo review of Kockásfülű hős Telefontok
Csenge M.
Nagyon minőségi, és a kiszállítása is gyors volt! Ajánlom😇
Kockásfülű hős Telefontok
Customer photo review of Örkény Pecsét maszk
Zita B.
A barátom második maszkja a Vates-től, nagyon szereti, mert szuper az anyaga.
Örkény Pecsét maszk
Customer photo review of Kaffka Telefontok
Berki-vér M.
Nagyon szeretem, gyönyörű és jól véd, ami nálam nagyon kell😂🙈❤️
Kaffka Telefontok
Customer photo review of Van Gogh: Csillagos éj maszk
Katalin H.
Olyan, amilyenre vágytam. Nagy van Gogh rajongó vagyok, köszönöm szépen! 😊
Van Gogh: Csillagos éj maszk
Customer photo review of Dr. Bubó maszk
Takács E.
Nagyon szép kivitelezés, kicsit féltem, hogy a grafika majd élőben nem jön át, de nem lett igazam :)
Dr. Bubó maszk
Customer photo review of Dr. Bubó idézetes maszk
Zita B.
Imádom, mert szuper az anyaga, kényelmes és nagyon találóak az idézetek.
Dr. Bubó idézetes maszk
Customer photo review of Vénusz születése maszk
Koltai K.
Azt hittem nagy lesz a szabása miatt, de egyáltalán nem! Kényelmes, tökéletes!
Vénusz születése maszk
Customer photo review of Örkény Pecsét maszk
Anikó P.
Igazi statement arcmaszk, bármilyen uncsi megbeszélést fel lehet vele dobni!
Örkény Pecsét maszk
Customer photo review of 'NEM TUDHATOM' MYSTERY BOX
Judit C.
"Nem adhatok mást, csak mi lényegem." /Madách Imre - Az ember tragédiája/
’NEM TUDHATOM’ MYSTERY BOX
Gábor K.
Mivel korábban már rendeltem tokot, így visszatérőként kerestem ismét vmi jót, s mivel a tok bírta éveken keresztül, így nem kérdés, hogy jó az alapanyag :)
Csillagos Éj Telefontok
Flóra S.
Nagyon szep a minta, a kis herceg-roka kapcsolatarol a kutyam es en jut eszembe, en is felelos vagyok erte, ettol a parhuzamtol mindig elerzekenyulok.
Galaxis kapucnis pulóver | Vates X A Kis Herceg
Customer photo review of TV MACI HÍMZETT TÉLI SAPKA
Zsófia V.
Nagyon jó minőség. Gyors szállítás! Nagyon nagy örömmel hordjuk.
TV MACI HÍMZETT TÉLI SAPKA
Customer photo review of MOSSA AZ ESŐ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Reni G.
Imadom…
MOSSA AZ ESŐ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of HOL MÉZ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Adrienn H.
Nagyon tetszik a póló, leginkább azért, mert az általam választott idézet került rá. Köszönöm szépen! ♥ :)
HOL MÉZ ORGANIKUS PRÉMIUM PÓLÓ
Customer photo review of MIJAU GYEREKPÓLÓ
Miklós F.
Minden szuper, szép jó minőségű.
MIJAU GYEREKPÓLÓ
Customer photo review of Pom Pom Telefontok
Nikolett F.
Nagyon cuki és nagyon jó minőségű, imádom🥰 Köszi!💕
Pom Pom Telefontok
Customer photo review of Pom Pom 100% Eco Telefontok
Judit S.
Szuper, masszív, jó a tapintása
Pom Pom 100% Eco Telefontok
Vates ReviewsVisit store