С първата ми поръчка всичко беше отлично, препоръчвам с две ръце продуктите Вию с втората нещата бяха ужасни, така й не дойде. Бях забравен най-вероятно, защото получих имейл, че е на път, но пратка нямах. Звънях в деня на доставка, но никой не вдигна. Към този етап съм 50/50. Отново ще поръчам, защото съм доволен от мрежата, надявам се да няма проблем.