Иван М.Verified
Оградните пана и коловете са ОК, но с доставката Несериозно отношение, чакам една седмица , след като им звънях щяха да ми пращат товарителница и така не ми я пратиха след което звънах от друг телефон и още на същия ден ми ги пратиха и след един ден бяха на адрес

