Zamówiliśmy komplet: smycz z dodatkowym uchwytem + personalizowanie obróżka. Nad smyczą się rozpływam, natomiast co do obróżki już mniej: dziurki są w nierównej odległości i czcionka, którą oczywiście sami wybraliśmy, nie zbyt czytelna. Troszkę szkoda, że nie mieliśmy możliwości zobaczyć, na ile litery w imieniu wyszytym, będą nam odpowiadały, ponieważ V wygląda nieco jak U. Tak czy siak obroża dobrej jakości, raczej zgodna z opisem. Kolor i podszycie oceniam wysoko. Sztywna - jeszcze nie wiem, ...